Targ-System, regały sklepowe, meble metaloweTARG SYSTEM jest młodą, nowoczesną i dynamiczną firmą na rynku Polskim, zajmująca się wyposażeniem handlowym oraz urządzeniami przemysłowymi.

Podstawowymi produktami są regały handlowe, regały wysokiego składowania, meble metalowe i laboratoryjne, sejfy, meble warsztatowe, wyposażenie ze stali nierdzewnej i inne.

Wyposażamy sklepy oraz firmy różnych branż. Nieustannie rozwijamy naszą ofertę, wzbogacając ją o nowe i funkcjonalne rozwiązania spełniające oczekiwania klientów. Meble sklepowe, które oferujemy, doskonale wkomponowują się w charakter różnych przestrzeni handlowych. Dostosowujemy je do profilu działalności, różnorodności produktów oraz powierzchni sprzedażowej.

Targ-System, regały sklepowe, meble metalowe

Wysoka jakość oferowanego wyposażenia przy zachowaniu atrakcyjnej ceny, duże doświadczenie oraz indywidualne podejście do każdego Klienta, a także elastyczność, to nasze niewątpliwe atuty. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i obejrzenia zdjęć wybranych realizacji.

Prosimy o kontakt w przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących naszych produktów, jak również na dostawę i montaż u klienta.